Blogové letadlo otázky pro mě

19. prosince 2012 v 13:56 | lemonek
Otázky na blogové letadlo pro mě od Kasandry:
 1. Kolikrát jsi letěl letadlem?- hmmmmmm myslím , že 11x
 2. Máš nějaké motto?- no ani ne, ale když už tak stůj si za svým názorem(tedy jestli se to počítá jako motto)
 3. Vyber: Kočka, nebo Pes-Rozhodně pes CUTE
 4. Co píšeš za smajlíky? (příklad: LOL / XD / xD / 8).... atd.)no XD a :-D nebo :-))
 5. Už jsi byl na nějakém jiném druhu blogů, např. na webnode.cz nebo blogger.com? Jak se ti líbily? No líbí se mi také služba websnadno a na webnode mi to příjde nepřehledné, ale jinak jsem byla
 6. Proč děláš tohle blogové letadlo?-No protože mám chvíli čas a jsi moje SB, tak ti odpovím
 7. Popiš svůj ideální den v dětství.Matějská pouť- Měla jsem narozeniny a rodiče mě vzaly na pouť, nejvíce se mi líbila atrakce Cirkus.Táta na ní se mnou vždy chodil, no prostě super den.Pak přijela babička a ty se mnou jezdila na labutích.To bylo super , fakt XD
 8. Popiš svůj ideální den v dospělosti (i s povoláním, apod)-No ráda bych natočila film, jako , že byla jeho režisérka.Pak bych si koupila Caffe a ten film by vysílali v televizi.To by bylo fajn.Ale ještě nejsem dospělá.
 9. Hodně si potrpíš na ochraně osobních údajů? Nebo plánuješ nějaké porušení identity?-No tak nechci , aby někdo neznámý věděl moje pravé jméno a příjmení a taky adresu a aby dostal mou fotku, ale jaké mám zvíře nebo jestli bydlím ve vesnici atd...... No tak to klidně řeknu.
 10. Co je na tobě zvláštního?-Vlastně téměř nic, ale miluji gymnastiku(moderní) a na housle cvičím trochu nadměrnou dobu(7x týdně hodinu a půl, když to správně rozdělíš , tak je to průměr)
 11. Lituješ často svých skutků? Jsi nerozhodný/á?-No emoc často, ale někdy jo a nerozhodná jsem, ale když se rozhodnu už to většinou neměním(např. Modrou nebo zelenou gumičku-Nakonec se rozhodnu pro zelenou a už to neměním)
Ahojky XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safira Safira | 19. prosince 2012 v 20:41 | Reagovat

XD ale tvé SB přeci nejsou neznámí lidé! zvlášť v mém případě, když tě každý den vidím ve škole :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama